Jaunumi

Aicinām pieteikt dalību "Izglītības un zinātnes tehnoloģiju demonstrācijas" pasākumā

Aicinām augstākās izglītības, pētniecības institūcijas un uzņēmumus piedalīties "Izglītības un zinātnes tehnoloģiju demonstrāciju" pasākumā V Pasaules latviešu zinātnieku kongresa ietvaros 2023. gada 28. jūnijā. Aicinām tās augstākās izglītības, zinātniskās institūcijas vai citas pētniecības organizācijas un uzņēmumus, kuriem ir interese kongresa ietvaros demonstrēt Latvijā izstrādātas vai adaptētas izglītības un zinātnes tehnoloģijas, pieteikt savu dalību līdz 2023. gada 12. maijam, nosūtot pieteikumu uz zemāk redzamo e-pastu.

Paredzētās tehnoloģijas demonstrācijām ietver dažādus risinājumus to izmantošanai izglītības un pētniecības procesā, piemēram, dažādi virtuālās vides un mākslīgā intelekta risinājumi, virtuālās laboratorijas, jauni tehniskie līdzekļi un modeļi, mācību vai praktiskās darbības vides un līdzekļi, utt. Pieteikumā lūgums aprakstīt tehnoloģiju, kuru plānojat demonstrēt kongresa dalībniekiem. Ja iespējams jāpievieno arī tās attēlu, kā arī lūgums norādīt demonstrācijai nepieciešamo platību un citas būtiskas detaļas, piemēram, nepieciešamo elektroenerģijas pieslēgumu.

Atkarībā no pieteikumu skaita kongresa organizatori patur tiesības ierobežot izglītības un zinātnes tehnoloģiju demonstrāciju pasākuma dalībnieku skaitu, tos izvēloties.

Pieteikumus lūgums sūtīt uz e-pastu: kongress@izm.gov.lv.

Jautājumu gadījumā rakstīt kongresa Zinātniskās komitejas pārstāvei Zandai Rubenei uz e-pastu: zanda.rubene@lu.lv.