Sīkdatnes

Sīkdatnes ir faili ar nelielu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālo identifikatoru. Sīkfaili tiek nosūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu no tīmekļa vietnes un saglabāti jūsu datora cietajā diskā.

Tāpat kā daudzas vietnes, mēs izmantojam "sīkfailus", lai apkopotu informāciju. Jūs varat norādīt pārlūkprogrammai atteikt visus sīkfailus vai norādīt, kad sīkfails tiek nosūtīts. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu vietnes daļas. Turpinot darbu ar mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailiem.

Mēs izmantojam trešo pušu analītikas pakalpojumu sniedzējus, piemēram, Google Analytics, lai saprastu, kā vietnes tiek izmantotas, un palīdzētu mums uzlabot saturu un pakalpojumus, kā arī lietojamību un veiktspēju. Google Analytics izmanto sīkfailus, lai novērtētu mijiedarbību mūsu vietnēs un ziņotu par lietotāju uzvedības tendencēm. Uzziniet vairāk par Google konfidencialitātes politiku.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietnes, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts šajā politikā. Lielākajai daļai pārlūkprogrammu ir iebūvēti privātuma iestatījumi, kas ļauj kontrolēt sīkfailus, tostarp dzēst vai pilnībā atspējot tos. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā iestatīt pārlūkprogrammu vai mobilo ierīci, lai tā pieņemtu vai bloķētu sīkfailus, lūdzu, apmeklējiet www.allaboutcookies.org vai www.youronlinechoices.eu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, atspējojot vai noraidot sīkfailus, jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas no mūsu vietņu funkcijām.